Yeşim Salkım: "Bu sefer canım çok yanıyor"

Yeşim Salkım: "Bu sefer canım çok yanıyor"
Yeşim Salkım: "Bu sefer canım çok yanıyor"
8 yıllık eşinden geçtiğimiz ay boşanan Yeşim Salkım, ayrılığı Eratik'in istediğini açıkladı. Beşinci evliliğini ünlü oyuncu Hakan Eratik'le gerçekleştiren Salkım, ayrılığın kendisi için sürpriz olduğunu Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda anlattı.

Kendisinden 7 yaş küçük olan Hakan Eratik’le 8 yıllık evliliğini Temmuz ayında bitiren Yeşim Salkım, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda ayrılığı eski eşi Eratik’in istediğini ifade etti. Bu evlilikten Ada isimli bir kızı olan Salkım, “Neden ayrıldınız?” sorusu üzerine “Biz de beklemiyorduk. İnan bana neden boşandık ben de bilmiyorum” şeklinde yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı, “Başka biri mi var?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Benim bildiğim kadarıyla yok. Boşanmayı Hakan istedi, ben de evet dedim. Neden diye sordum ama bir cevap alamadım. Kadın ayrılığı adlandırır ya, erkek için ise bitmişse bitmiştir”

Yeşim Salkım röportajda yer alan “Bu ayrılığın gelişini hiç mi hissetmedin?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Hissettim biraz ama yine de bilemiyorsun ki. Biz zaten bundan üç yıl önce de böyle bir zor dönemden geçmiştik. Sonra toparladık. Ardından dizi, konser derken ben çok yoğun çalıştım, Ada büyüdü. Bir rutine giriyor hayat ve sen aşkın koptuğunu göremiyorsun.”

“BİRLİKTE YAŞLANMAYI HAYAL EDERDİK”

Salkım, ayrılık sonrası hislerini şu sözlerle dile getirdi: “Her ayrılık bir vurgun. Ama bu sefer canım çok acıyor. Biz Hakan’la birlikte yaşlanmayı hayal ederdik. Bilmiyorum, belki canımı yaksaydı veya aldatsaydı daha mı az üzülürdüm? Ben ağır bir ameliyat geçirmiştim, o sırada Hakan evi terk etti.”

 

 


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  hayat

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  Ünlü

  ,

  dizi

  ,

  Konser

  ,

  hafta sonu