Yıldız Tilbe'nin Hülya Avşar'a öfkesi dinmiyor

Yıldız Tilbe'nin Hülya Avşar'a öfkesi dinmiyor
Yıldız Tilbe'nin Hülya Avşar'a öfkesi dinmiyor
Hülya Avşar'ın, Bu Tarz Benim'de, Yıldız Tilbe ile ilgili sözlerinin yarattığı tartışma bitmiyor. Tilbe Twitter'dan yaptığı açıklamada, Hülya Avşar'ın TV 8'deki programına haftalardır davet edildiğini ama kendisinin kabul etmediğini belirterek, "Bundan böyle yapıyor. Başka sebep göremiyorum" dedi.

RADİKAL - Yıldız Tilbe'nin Hülya Avşar 'a öfkesi dinmiyor. Tilbe şimdi de Hülya Avşar'ın bu sözleri söylemesinin nedeninin programına gitmemesi olduğunu iddia etti.

Önceki gece Bu Tarz Benim'in elemesinde Yıldız Tilbe taklidi yapan bir yarışmacı için Hülya Avşar, "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" yorumunu yaptı, Yıldız Tilbe bu sözlere Twitter 'dan büyük tepki gösterdi.

Avşar’ın sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı. Hasta mıdır nedir. Adam gibi jüriliğini yap defol git demi. Ahlaksız" yazdı.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı

Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe'ye yanıt!

Hülya Avşar dün yanlış anlaşıldığını söylese de, Yıldız Tilbe'nin kızgınlığı hala geçmiş değil. Tilbe dün gece de takipçilerine Hülya Avşar ile ilgili mesajlar yazmayı sürdürdü. Tilbe, Hülya Avşar'ın TV 8'deki programını kastederek, "TV programına gitmediğim için olsa gerek. Yapımcıları haftalardır arıyor, kabul etmedim. Başka sebep göremiyorum" dedi.

İşte Tilbe'nin son açıklamaları: