YILMAZ, KIVANÇ, MERT... Hepsine hayran!

YILMAZ, KIVANÇ, MERT...
Hepsine hayran!
YILMAZ, KIVANÇ, MERT...
Hepsine hayran!
Türkiye'ye gelen Russell Crowe, Twitter'dan takipçileriyle mesajlaştı. Oyuncu, Yılmaz Erdoğan'ı, Kıvanç Tatlıtuğ'u ve Mert Fırat'ı çok beğenmiş!

Yönetmenliğini yapıp, başrolünü oynayacağı ‘The Water Diviner’ filmine mekân bakmak için Türkiye ’ye gelen Russell Crowe, Türk sinemasına merak sardı. Twitter’da Türkiyeli oyuncularla bir gün geçirdiğini yazan Avustralyalı aktör, “Bu ülkede çok yetenek var” dedi. Cem Yılmaz’a çok güldüğünü söyleyen Crowe, takipçilerine “Yahşi Batı’yı gördünüz mü? Çok gülünç, çok komik” şeklinde bir soru yöneltirken, filmde geçen “Bıyıkların çok güzel”, “Seninki de!” repliğini twit’ine dahil etmeyi ihmal etmedi.
Türkiye’de harika zaman geçirdiğini söyleyen yıldız, bu sürede 22 Türk filmi izlediğini, ‘büyük’ oyuncularla tanıştığını anlatırken, Edirne ve Kapadokya’yı “Ne harika bir yer!” sözleriyle övdü. Son olarak takipçilerine, “Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’nı izlediniz mi” diye soran Crowe, güzel film diyerek düşüncelerini 1.2 milyon takipçisiyle paylaştı.
Birkaç hayranıyla Twitter üzerinden sohbet etme fırsatı da bulan Avustralyalı oyuncu, “Kıvanç Tatlıtuğ ile tanıştınız mı” sorusuna, “Evet, bugün tanıştım. İyi bir adam, iyi bir aktör. Güzel bir sohbetimiz oldu” cevabı verdi. Başka bir takipçisinin Mert Fırat’ı önermesi üzerine ise, “Onunla tanışmadım ama çok doğal, klas bir aktör” yorumunu yaptı.
Crowe, “Çok iyi bir insan, harika oyuncu” sözleriyle Yılmaz Erdoğan’ı, “Harika birisi, Onu çok seviyorum” cümleleriyle de Şener Şen’i, “Çok iyi bir oyuncu” sözleriyle de Haluk Bilginer’i överken, yeni çekeceği filminde birkaç Türkiyeli oyuncuya da yer vermek istediğini söyledi.