Yolanthe Cabau ünlü mankenlerle podyuma çıktı

Yolanthe Cabau ünlü mankenlerle podyuma çıktı
Yolanthe Cabau ünlü mankenlerle podyuma çıktı
İstanbul'un en önemli moda etkinliği 'İstanbul Fashion Week'in ikinci gününde podyuma çıkan Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau göz kamaştırdı.

Ünlü mankenlerle podyumda boy gösteren Yolanthe Cabau, Cengiz Abazoğlu imzalı birbirinden şık kıyafetleri sergiledi.

Ortaköy'deki Kuruçeşme Arena’da dün başlayan ‘ İstanbul Fashion Week’ ikinci gününde de tüm hızıyla devam etti. İkinci gününde DB Berdan, Cengiz Abazoğlu, Asu Aksu, Emre Erdemoğlu, Talk Wiht Style By American Express, Les Benjamins, Merve Bayındır, Red Beard By Tanju Babacan, Lug Von Sıga, Ayşe Deniz Yeğin ile Zeynep Tosun imzalı defileler gerçekleştirildi. Moda severlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği defile arasında yer alan ADL+Cengiz Abazoğlu’nda birbirinden ünlü mankenlerle birlikte Galatasaray ’ın Hollandalı yıldızı Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau da sahneye çıktı. Saçlarını sarıya boyatan ve birbirinden şık kıyafetleri sergileyen Yolanthe Cabau podyumda göz kamaştırdı. Aynı defilede Türkiye ’nin en ünlü mankenleri arasında yer alan Çağla Şikel, Ebru Şallı, Wilma Elles, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç ve Ebru Öztürk de podyuma çıktı.

Defile sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yolanthe Cabau, “Defile çok güzel geçti. Cengiz beyin yaptığı her şey çok güzel. Giydiğimiz her şey çok güzeldi” dedi. Saçlarının sarıya boyatması ile ilgili soruya da Yolanthe, “Birileri bana sarışınlığın çok eğlenceli bir şey olduğunu söyledi. Ben de denemek istedim” diye cevapladı.

Etkinliğin devam edeceği beş gün boyunca dünyanın dört bir yanından İstanbul’a gelen binlerce kişi trendleri yakından izleme fırsatı bulacak.