You Tube'un en seksi kadınları

You Tube'un en seksi kadınları
You Tube'un en seksi kadınları

Hot For Words

Webcam'lerinin karşısına geçip, hayatlarının detaylarını anlatan yedi genç ve güzel kadın, paylaşım ağında şöhreti yakaladı. Youtube'da yayında olan seksi v-blogger'lar her gün toplamda iki milyonun üzerinde kişi tarafından izleniyor

HOT FOR WORDS
Yatak odasından ve salondan haberleri sunan ‘ internet spikeri’ Maria Orlava’nın videolarının 350 milyon izleyicisi var. Orlava ayrıca twitter ve facebook’ta da hayranlarıyla buluşuyor. Orlava sadece kötü İngilizcesiyle haber sunmuyor, ayrıca ‘fıstığı ne kadar sevdiği’ gibi kendisiyle ilgili önemli bilgileri de açıklıyor. Sarışın Rus güzelinin en güçlü silahı, seksi giysileri. 

MEME MOLLY
İngiliz Molly’nin videoları, ülkesinde tıklanma rekoru listesinde onuncu sırada. Her gün bir video yükleyen Molly’nin takipçileri, şu an New York’ta yaşayan blogger’ın her gününü takip ediyor. İnternet güzeli, genelde iş hayatında yaşadığı rekabet ya da erkek arkadaşları hakkında konuşmayı seviyor. 

LAUREN ON YOUTUBE
Lauren hakkında bilinen fazla bilgi yok; takipçileri sadece adını, Harry Potter fanatiği olduğunu, üniversitede okuduğunu ve sanata olan yoğun ilgisini biliyor. Yine de ser verip sır vermeyen Lauren’ın hayat hakkındaki fikirleri çok ilgi görüyor. Bu zamana kadar en çok ilgi gören videosu, düşük bel pantolonlarla ilgili. 

VENETIAN PRINCESS
Video blogger’ının Megan Fox’a olan benzerliği, popülerliğinin ana kaynağı. Venetian Princess internette bol bol şarkı söylüyor ve parodiler oynuyor. Bir televizyon kanalında program yapmaya başlaması an meselesi. 

ATHENEWINS
Belçikalı blogger, internette ilgi çekmenin sırrının cesur bir dekolteyle başladığının bilincinde. Seksi giysiler içinde yaptığı kayıtları dünya çapında 200 milyon izleyici tarafından indirildi. AtheneWins’in uzmanlık alanı aşk; ilişkiler ve baştan çıkarma konusunda tavsiyeler veriyor. 

IJUSTINE
Aynı zamanda Justine Ezarik ismini de kullanan üniversite öğrencisi, youtube’un en sevilen ‘teknoloji manyağı’. Ancak Ezarik’in v-blogları sadece siber âlemdeki gelişmelerle ilgili değil; güzelin 2008’de canının cheeseburger istediğini söylediği video, haftada 600 bin kişi tarafından izlendi. Cheeseburger videosunu bugüne kadar indirenlerin sayısı ise beş milyonu buldu. 

CRISTABELLE28
Hakkında ismi ve 28 yaşında olduğu dışında fazla konuşmayan Cristabelle, takipçilerine sadece gün içerisinde yaşadıklarını anlatmıyor, yararlı hayat tavsiyeleri de veriyor. Sürekli gülümseyen ve neşeli hareketler yapan v-blogger’a skeçlerinde kimi zaman annesi de eşlik ediyor. Anne kızın birlikte kaydettiği ‘aslan saldırısından nasıl kurtulursunuz’ adlı video, youtube’da tıklanma rekoru kırdı.