YouTube'dan kötü haber!

YouTube'dan kötü haber!
YouTube'dan kötü haber!
Android'deki YouTube uygulamasında yapılan keşifler, Google'ın yakında YouTube'dan müzik dinlemek için bizden para isteyebileceğini gösteriyor.

Android'deki YouTube uygulamasında yapılan keşifler, Google'ın yakında YouTube'dan müzik dinlemek için bizden para isteyebileceğini gösteriyor. YouTube uygulamasının 5.3 sürümünün APK dosyasında Android Police'in ortaya çıkardığı terimler arasında 'Music Pass', 'Offline playback', 'Take your music everywhere' (Müziğinizi her yere götürün) ve 'Uniterrupted music' (Kesintisiz müzik) var. Bir başka seçenek olan 'No ads on millons of songs' (Milyonlarca şarkıda reklam yok) ise üyelik tabanlı, ücretli bir hizmete işaret ediyor. Bir başka seçenekte milyonlarca şarkının reklamlarla dolu olduğu da yazılı.

CHIP'ın haberine gröe Google, GigaOM'a yaptığı açıklamada böyle bir hizmet üzerinde çalıştığını yalanlamadı ve şunları söyledi: "İnsanların her türlü ekranda YouTube içeriğinin keyfini çıkarması için yeni ve daha iyi yolları sürekli araştırıyor, ortaklarımıza hayranlarına ulaşmaları için yeni fırsatlar sunuyoruz. Ancak şu an duyuracak hiçbir şeyimiz yok."


  ETİKETLER:

  Google

  ,

  Android

  ,

  Müzik

  ,

  Reklam

  ,

  Para

  ,

  dolu

  ,

  hizmet