Yüksek enerjili Punk O' Reggae gecesi

Yüksek enerjili Punk O' Reggae gecesi
Yüksek enerjili Punk O' Reggae gecesi
Yüksek dans kapasiteli Punk O' Reggae serisinin ilk konserinde reggae, ska punk-rock türünün tanınmış gruplarından Amsterdam'lı Jaya The Cat, 6 Nisan Cumartesi akşamı Nayah'da sahneye çıkacak.

Orjinal reggae tonları içeren, ska ve punk rock, dub ve dancehall etkileri taşıyan yüksek enerjili müzikleriyle ünlü Amsterdam’lı grup Jaya The Cat, İlk kez İstanbul ’a geliyor. 6 Nisan Cumartesi gecesi Nayah Music Club sahnesinde gerçekleşecek konserde Jaya The Cat’e ön grup olarak ‘İstanbul’un punk rock canavarları’ Second, Dj kabinde ise mod operatörleri Boss DJ ve King Seroman eşlik edecek. Konser, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla gerçekleştirilecek.
Boston çıkışlı, Amsterdam’da yaşayan Jaya The Cat, 2011/2012’nin çoğunu Avrupa ’yı turlarken, otel odalarında ve sahne arkasında şarkı yazıp, kaydetmekle geçirdi. Avrupa’da yüzlerce konser vererek bunların her birini sahnede partiye dönüştürmeyi başaran grup, bugüne kadar birçok büyük isimle beraber sahne aldı. Bunların arasında: Sublime, Beatsteaks ve LessThanJake bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda ise unutulmaz konserlerin yanı sıra VANS WarpedTour, Lowlands, Rebellion, Pukkelpop, Ruhrpott Rodeo ve Spirit gibi büyük festivallerinde boy gösterdiler.
Jaya The Cat’in yeni albümü ‘The New International Soundr of Hedonism’, bir önceki albümleri ‘More Late Night Transmissions’ın başarısını takip etti. ‘Here Come The Drums’, ‘Unconditional Love’ ve ‘Fake Carreras’ gibi klasikleriyle tanınan grup, yüksek enerjileri ve akılda kalan nakaratlarıyla kısa sürede fanları arasında kalıcı bir yer edindi. ‘Thank You’ ve ‘Bos en Lommerweg’ şarkılarıyla pop sound’una yer veren grup, calypso-reggae etkili şarkıları ‘Late Night Sonic Insurrection’ ile Ska-Reggae-Soul yeteneği Adam Parsons’ı albümüne misafir etmişti.
Giriş ücreti: 25 TL (Kapıda)
Adres: İstiklal Caddesi, Kurabiye Sok. No.23 Taksim – İstanbul
İnternet : www.nayahistanbul.com

Jaya The Cat şarkısı dinlemek izin buraya tıklayın