Ziazan için Indiegogo'da kampanya!

Ziazan için Indiegogo'da kampanya!
Ziazan için Indiegogo'da kampanya!

Ziazan, tüpte çikolata kremasından alabilmek için amcasının valizine saklanarak, Ermenistan dan Türkiye ye geçmeye çalışan küçük bir kızın hikayesi.

Oyuncu Derya Durmaz'ın senaryosunu yazdığı ve Erivan'da çekeceği kısa filmi 'Ziazan' için internet sitesi İndiegogo'da destek kampanyası başlatıltı.

Oyuncu Derya Durmaz’ın senaryosunu yazdığı ve Yerevan’da yönetmenliğini gerçekleştireceği, Ermenistan Türkiye Sinema Platformu tarafından desteklenen kısa film projesi Ziazan’ın bütçesine katkı sağlamak amacıyla indiegogo’da destek kampanyası başlatıldı.
Yapımcılığını Türkiye’den, distopik bir geleceği anlattıkları Canavarlar Sofrası ile Montpellier, Altın Portakal, Ankara Film Festivali gibi festivallerden ödüller alan Giyotin Film’in üstlendiği film, 4 yaşındaki küçük Ziazan’ın hikâyesini konu alıyor.
Filme katkı sunanları, katkılarına gore gala davetiyesi, Türk-Ermeni mutfağından özel yemekler ve filmin jeneriğinde yürütücü yapımcı olarak yer almak gibi ödüller bekliyor.
Ziazan, çok sevdiği tüpte çikolata kremasından alabilmek için amcasının valizine saklanarak, Ermenistan’dan Türkiye’ye geçmeye çalışan küçük bir kızın hikâyesi. Acaba Ziazan iki ülke arasındaki kapalı sınırı aşıp, hayaline ulaşmayı başarabilecek mi?

Kampanya Sayfası:
http://www.indiegogo.com/projects/ziazan--2

Facebook Sayfası :
https://www.facebook.com/ziazanfilm?fref=ts