Cep telefonu yerine lastik tamir seti gönderdiler

Cep telefonu yerine lastik tamir seti gönderdiler
Cep telefonu yerine lastik tamir seti gönderdiler
- Iğdır'da bir televizyon kanalından cep telefonu satın alan kişiye, lastik tamir seti gönderildi - Firmadan parasını geri alamayan su tesisatçısı Yılmaz Karaduman, tüketici mahkemesine başvurdu

IĞDIR (AA) - Iğdır'da bir televizyon kanalında reklamını gördüğü cep telefonunu satın alan kişiye, lastik tamir seti gönderildi. 

Kentte su tesisatçısı olarak çalışan Yılmaz Karaduman, bir televizyon kanalında reklamını izlediği cep telefonundan almak için sipariş verdi.

İki gün sonra siparişini kargodan almaya gittiğinde cep telefonu yerine lastik tamiri seti gönderildiğini gören Karaduman, firmadan parasını alamayınca tüketici mahkemesine başvurarak dava açtı. 

Yılmaz Karaduman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, cep telefonunu arkadaşına hediye etmek için satın aldığını söyledi. 

İlk kez bu şekilde alışveriş yaptığını belirten Karaduman, "Kanalda reklamı gösteriliyordu. Çok beğendiğim için aldım ve ücretini ödedim. Cep telefonu olarak aldığım ürün, buraya geldiğinde lastik tamir seti olarak ortaya çıktı. Bununla ne yapacağım bilemiyorum" dedi.

Ürünün ulaşmasının ardından firmayla bağlantısının kesildiğini anlatan Karaduman, "Kanaldaki hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Ürünü satın aldığım numarayı arıyorum onlar da telefonumu kaç gündür açmıyor. Şu anda avukatımla dilekçeyi hazırladım hem firmaya hem de televizyon kanalına dava açtık. Sonuçlarını göreceğiz" ifadelerini kullandı. 

 


  ETİKETLER:

  Iğdır

  ,

  Hediye

  ,

  Alışveriş