Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
IĞDIR (AA) - İş adamı Zafer Tarhan, Iğdır'da AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı. Bir restoranda basın toplantısı düzenleyen Tarhan, 7...

IĞDIR (AA) - İş adamı Zafer Tarhan, Iğdır'da AK Parti 'den aday adayı olduğunu açıkladı. 

Bir restoranda basın toplantısı düzenleyen Tarhan, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin Iğdır'ın kader seçimi olduğunu söyledi. 

Iğdırlıların iktidardan yana tavır alması gerektiğini belirten Tarhan, "Iğdırlı muhalefette olma kaderini yenmeli, iktidar için oy kullanmalıdır. Bugün Iğdır'ın, Iğdırlının daha çok hizmete ihtiyacı vardır. Bu hizmet de AK Parti sayesinde olur. Bu sefer Iğdırlılar oyunu AK Parti'den yana kullanacak, üstelik iki vekilini de AK Parti'den çıkaracaktır inşallah" dedi.

Iğdır'ın gelişimi için her vatandaşın sorumluluk üstlenmesi gerektiğini vurgulayan Tarhan, siyasetteki en büyük kazancın, milletin yaptığı hayır duaları olduğunu kaydetti.

Tarhan, "Sizlerin dua ve desteğiyle yoluma devam etmek istiyorum. Üzerimde hakkı olan bu aziz millete minnet borcum var. Bu borcu da ancak memleketime hizmet ederek ödeyebilirim" ifadelerini kullandı.