Iğdır Ülkü Ocağı yeni binasına taşındı

Iğdır Ülkü Ocağı yeni binasına taşındı
Iğdır Ülkü Ocağı yeni binasına taşındı
IĞDIR (AA) -  Iğdır Ülkü Ocağı, yeni hizmet binasına taşındı.Ülkü Ocakları İl Başkanı Arif Gürel, açılış töreninde yaptığı konuşmada, çok sayıda...

IĞDIR (AA) -  Iğdır Ülkü Ocağı, yeni hizmet binasına taşındı.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Arif Gürel, açılış töreninde yaptığı konuşmada, çok sayıda gencin bu binada hizmet vereceğini söyledi.

Tek amaçlarının vatana ve millete faydalı gençler yetiştirmek olduğunu vurgulayan Gürel, seçim çalışmalarına da aktif olarak katılacaklarını aktardı.

Bunun için çalışmalara başladıklarını ifade eden Gürel, "Ülkü ocakları olarak gücümüzü  göstereceğiz. Seçimlerde seçilen aday kim olursa olsun destek vereceğiz ama Iğdır'ın istediği bir aday olursa daha iyi olur, takdir genel merkezindir. Genel merkez kimi seçerse seçsin ayırt etmeden destekleyeceğiz" dedi.

MHP İl Başkanı Özcan Günsoy ise ülkü ocaklarının Türk gençliği için büyük önem taşıdığını belirterek, "Bu ocak, vatanını, bayrağını, milletini namusu ve şerefi olarak gören gençleri yetiştirmek için vardır. Burada yetişen bilgili, kültürlü gençler inşallah vatanı yönetecek, ülkeyi yönetecek" diye konuştu.

Konuşmaların ardından yeni hizmet binası açıldı.