Ramazan yardımları

Ramazan yardımları
Ramazan yardımları
IĞDIR (AA) - Koyuncu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Koyuncu, Tuzluca Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya'yı makamında ziyaret ederek 77 bin lira...

IĞDIR (AA) - Koyuncu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Koyuncu, Tuzluca Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya'yı makamında ziyaret ederek 77 bin lira değerinde bağışta bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bu yıl ramazan ayı için belirlediği "Vakit İyilik Vakti; Bu Ramazan ve Her Zaman " sloganını kendi hayatında prensip kabul ettiğini belirten Iğdırlı iş adamı Koyuncu, 77 bin lira değerindeki yardım kartlarını, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Yalçınkaya'ya teslim etti.

Daha sonra bazı köylerdeki ihtiyaç sahiplerini ziyaret eden Koyuncu ve Yalçınkaya, burada ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere köyün imam ve muhtarlarına yardım kartlarını teslim etti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mübarek ramazan ayında kimsesizlerin kimsesi olmak, zengin ile fakir arasında köprü olmak için Iğdır'da 8 bin, Şanlıurfa'da 2 bin adet yardım kartı dağıttığını ifade eden Koyuncu, tüm iş adamlarını Diyanet İşleri Başkanlığı'nın kampanyasına destek vermeye çağırdı.