1 Kasım Genel Seçiminin ardından

1 Kasım Genel Seçiminin ardından
1 Kasım Genel Seçiminin ardından
- AK Parti Isparta Milletvekili Yüce: - "2019 ve 2023'e yürünen yolda barışın ve kardeşliğin hakim olduğu, bölgesinde ve dünyada önemli bir güç haline gelecek Türkiye, bölgesinde huzurun ve istikrarın da adresi olacak"

ISPARTA (AA) - AK Parti Isparta Milletvekili Sait Yüce, "2019 ve 2023'e yürünen yolda barışın ve kardeşliğin hakim olduğu, bölgesinde ve dünyada önemli bir güç haline gelecek Türkiye, bölgesinde huzurun ve istikrarın da adresi olacak" dedi. 

Yüce, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Kasım seçimlerinin milli iradenin tecelli ettiği, milletin istikrardan, kardeşlikten ve barıştan yana tercih kullandığı bir seçim olduğunu söyledi. 

AK Parti'nin Türkiye'de huzurun ve güvenin kaynağı olduğunu ifade eden Yüce, ekonomide ve siyasette istikrarın netice verdiğini kaydetti. 

1 Kasım'da yaşanan sevincin sadece Türkiye'nin sınırları içerisinde değil, dünyanın her tarafındaki Türk vatandaşları ve soydaşları tarafından da mutlulukla karşılandığını anlatan Yüce, İslam dünyasının seçim sonuçlarının ardından adeta bayram ettiğini dile getirdi. 

Yüce, seçim sonuçlarının milletin kavgadan ve çekişmeden yana değil, samimiyetten, ortak değerlere beraberce sahip çıkmaktan yana tercih kullandığını, vatandaşların iftira edici sürekli olumsuz tepkiler çizen anlayışa geçit vermediğini belirtti. 

Sadece AK Parti'ye oy verenler değil herkesin huzur içinde olacağına dikkati çeken Yüce "2019 ve 2023'e yürünen yolda barışın ve kardeşliğin hakim olduğu, bölgesinde ve dünyada önemli bir güç haline gelecek Türkiye, bölgesinde huzurun ve istikrarın da adresi olacak. AK Parti'nin her görüş ve inancı, etnik grubu kısacası 78 milyonu kucaklayan bir partidir" dedi. 

Yüce, ayrım yapmadan hizmetleri adil ve eşit şekilde her vatandaşa, ülkenin her bölgesinde ulaştırma gayreti içinde olacaklarını bildirdi. 

Yatırımların artarak devam edeceğini ifade eden Yüce, Isparta'nın bölgesinde yıldız bir şehir olabilmesi için tüm Ispartalılarla gayret içinde çalışacaklarını kaydetti.