2 bin rakımda karlar üzerinde reklam filmi

2 bin rakımda karlar üzerinde reklam filmi
2 bin rakımda karlar üzerinde reklam filmi
- Özel bir reklam filmi için Davraz Kayak Merkezine gelen ekip, 2 bin rakımda İstanbul'dan getirilen oyuncu atla, karlar üzerinde reklam filmi çekti

ISPARTA (AA) -  Özel bir reklam filmi için Davraz Kayak Merkezine gelen reklam ekibinin, 2 bin rakımda İstanbul 'dan getirilen oyuncu atla karlar üzerinde reklam filmi çekmesi ilginç görüntülere sahne oldu. 

Filmin yönetmeni Levent İlboğa, Isparta'ya "Aşk'a koşmak" ve "Aşk'a şekil vermek" isimli iki klip çekmek için geldiğini söyledi. 

Aşka Koşmak filmini 4 mevsim üzerinden işlediklerini ifade eden İlboğa, "Bir atın 4 mevsimde aşkını aramasını anlatacağız. Bu aşk tabii ilahi aşk. Onu arayıp bulması, çıkış noktasına tekrar dönmesi, döndüğü yerde aradığını bulmasını işleyeceğiz" dedi. 

Filmi çekimi için Gönen ilçesindeki gül bahçeleri, Atabey ilçelerindeki ovaları ile Davraz Dağı'nı kullanacaklarını ifade eden İlboğa, bugün atı 2 bin rakıma çıkartarak film çekimlerine  başladıklarını ifade etti. 

Atın, özel olarak İstanbul'dan getirildiğini ve "oyuncu at" olarak bilindiğini ifade eden İlboğa, bu atlardan Türkiye 'de sadece 50 tane olduğunu, bu durumun işlerini daha da kolaylaştırdığını aktardı. 

İlboğa, Isparta'daki çekimlerin yaklaşık 4 gün süreceğini sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Isparta

  ,

  İstanbul

  ,

  aşk

  ,

  Reklam

  ,

  Kayak

  ,

  Bugün

  ,

  film