AK Parti'nin Isparta mitingi

AK Parti'nin Isparta mitingi
AK Parti'nin Isparta mitingi
- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Yurt yatırımlarımızla paralel dikey yapının karşısına dimdik olarak çıktık. İhtiyacı olan her kardeşimizi en iyi şekilde devletimizin yurdunda ağırlamak için Isparta'da da büyük çalışma yaptık"

ISPARTA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bakanlığının yurtlara yaptığı yatırımlarıyla "paralel yapının" karşısına çıktıklarını bildirdi.

AK Parti  Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen Isparta mitinginde konuşan, Bakan Kılıç, hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem de Başbakan Davutoğlu'nun gençliğe büyük önem verdiğini belirtti.

Gençlik için çalıştıklarını anlatan Kılıç, "Başbakanımızın bizlere talimatı açıktır. 'Nerede genç bir kardeşimiz varsa, nerede hizmet edilebilecekse 24 değil, 25 saat çalışacaksınız gerekirse' dedi. Biz de o yolda ilerliyoruz" diye konuştu.

Başbakan Davutoğlu'nun talimatıyla gençliğin kendisini daha iyi yetiştirmesi için fırsatlar üzerinde çalıştıklarını vurgulayan Kılıç, gençlik merkezleri, spor ve yurt yatırımları gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Kılıç, "Yurt yatırımlarımızla paralel dikey yapının karşısına dimdik olarak çıktık. İhtiyacı olan her kardeşimizi en iyi şekilde devletimizin yurdunda ağırlamak için, Isparta'da da büyük çalışma yaptık" dedi.

Ağustos ayında Isparta'da 2 bin öğrenci kapasiteli yeni bir yurdun devreye gireceği bilgisini veren Bakan Kılıç, hayırlı olmasını diledi.