CHP Isparta Milletvekili Bakır:

CHP Isparta Milletvekili Bakır:
CHP Isparta Milletvekili Bakır:
- "Türk toplumunun bir evladını daha kaybetmeye tahammülü kalmamıştır"

ISPARTA (AA) - CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır, Türk toplumunun bir evladını daha kaybetmeye tahammülünün kalmadığını, gereken önlemlerin biran önce alınıp, ulusal güvenliğin sağlanması gerektiğini bildirdi. 

Bakır, yaptığı yazılı açıklamada Türkiye 'nin zor ve sıkıntılı bir dönemden geçtiğini, hızla kaotik bir ortamın içine çekilmeye çalışıldığını belirtti. 

Provokasyonlara dikkat edilmesi gerektiğini bildiren Bakır, bu zor dönemde CHP'nin sorumlu davranarak TBMM'yi terör gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırdığını kaydetti. 

Bakır, açıklamasına şu ifadelere yer verdi:

"Türk toplumunun bir evladını daha kaybetmeye tahammülü kalmamıştır. Gereken önlemlerin biran önce alınıp, ulusal güvenliğimizin sağlanması gerekmektedir. Ben ve temsil ettiğim siyasi anlayış, her zaman toplumsal barışın ve huzurun yanında olmuştur. Her türlü mücadelenin de silahsız ve demokratik ortamda verilmesi taraftarıyız. Ancak terör, her nerede ve kime yapılırsa yapılsın karşısındayız. Bu vesileyle öldürülen ve şehit edilen tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun."