Hakkari'deki terör saldırısı

Hakkari'deki terör saldırısı
Hakkari'deki terör saldırısı
- MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Özkutlu: - "Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır"

ISPARTA (AA) - MÜSİAD Isparta Şubesi Başkanı Selim Özkutlu, milletin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik haince saldırıların, hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını bildirdi. 

Özkutlu, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısı nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada Dağlıca Bölgesi'nde terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırının kendilerini derin bir acı ve üzüntüye boğduğunu belirtti. 

Saldırı sonucu şehit olan askerlere rahmet dileyen Özkutlu, şunları kaydetti:

"Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Bölücü terör örgütü bilmelidir ki ülkemizin huzur ve istikrarını hedef alan bu tür eylemler toplumumuzu daha çok kenetlemektedir. Bu zor dönemlerde bile Anadolu Kardeşliğine olan inancımız sarsılmayacaktır."