"Engel Yok 14" Futsal Turnuvası'nda birinci Beşiktaş

"Engel Yok 14" Futsal Turnuvası'nda birinci Beşiktaş
"Engel Yok 14" Futsal Turnuvası'nda birinci Beşiktaş
İSTANBUL (AA) - Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Öğrenci Spor Kulübü'nün düzenlediği, engelli sporculardan oluşan takımların yarıştığı "Engel Yok 14"...

İSTANBUL (AA) - Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Öğrenci Spor Kulübü'nün düzenlediği, engelli sporculardan oluşan takımların yarıştığı "Engel Yok 14" Futsal Turnuvası'nda, Beşiktaş Engelliler Takımı birinci oldu. 

Üniversitenin Davutpaşa kampüsündeki spor salonunda düzenlenen etkinliğin açılış maçında YTÜ Takımı ile şöhretler karması gösteri maçı yaptı. Karşılaşmayı 9-6 kazanan şöhretler karmasında Mustafa Kocabey, Evren Turhan, Cenk Tekelioğlu, Sinan Demirci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın, İETT'de oynadığı dönemde takım arkadaşı olan Mustafa Salepçioğlu (Kıvırcık Mustafa) ve YTÜ Basın Danışmanı Ümit Sanlav forma giydi. 

YTÜ Öğrenci Spor Kulübü Başkanı Kayahan Kalkan, organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada, "Engeller ne fizikseldir ne de zihinseldir. Bir şeyi yapamayacağımızı düşündüğümüzde işte o zaman engelleri biz oluştururuz. Bugün gerek müzik dinletilerimizde, gerek futsal maçlarımızda buna bizzat şahit olduk. Hayatı paylaşmak için engel yok diyoruz" ifadelerini kullandı.