38. Yapı Fuarı'nın ardından

38. Yapı Fuarı'nın ardından
38. Yapı Fuarı'nın ardından
- Ege Seramik Genel Müdürü Yedigüller: "Türkiye'de ve diğer ülkelerde fuar organizasyonlarına katılmaya ve ürünlerimizi global anlamda da tanıtmaya devam edeceğiz"

İZMİR (AA) - Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, " Türkiye 'de ve diğer ülkelerde fuar organizasyonlarına katılmaya ve ürünlerimizi global anlamda da tanıtmaya devam edeceğiz" dedi.

Yedigüller, yaptığı açıklamada, 38. Yapı Fuarı'nın sektör ve firmalar açısından önemli organizasyon olduğunu bildirdi.

Stantlarında "Spring Collection 2015" koleksiyonundaki 33 seriye yer verdiklerini belirten Yedigüller, şunları kaydetti:

 "Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda sergilediğimiz ürünlerle farkımızı ortaya koyduk. Genel olarak baktığımızda sergilediğimiz farklı ebat, tarz ve tasarımdaki tüm ürünlerimizin standımızda ilgi gördüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Seramik ürünler, artık zemin malzemeleri olması yanında yapının birçok alanda kullanılan bir yapı malzemesi olmuştur. Seramik ürünler iç cephede salon duvarları da dahil kullanılmaya başlanmıştır. Büyük ebatlı seramik ürünler dış cepheler için de önemli bir yapı malzemesi olmuştur. Bizim açımızdan başarılı geçen Yapı Fuarı'nda firmamıza yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok yeni bağlantısı kazandırdık. Ege Seramik olarak Türkiye'de ve diğer ülkelerde fuar organizasyonlarına katılmaya ve ürünlerimizi global anlamda da tanıtmaya devam edeceğiz."

Ege Seramik, "Spring Collection"da yer verilen mermer görünümlü Arden, Arizona, Bora, Calacatta, Champion serileri ve ahşap dokulu Barbados, Beachwood, Hazar serileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Koleksiyonda Castel, Missiouri, Regina, Empire, Haven, Kingstone, Moon, Nepal, Strong, Volga, Zenit, Ege Tech, Jolly, Joyful, Riva serileri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


  ETİKETLER:

  Nepal

  ,

  Türkiye

  ,

  İzmir

  ,

  Ege

  ,

  Fuar

  ,

  sektör

  ,

  yurt dışı

  ,

  ,

  2015