AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
"1 Kasım seçimleri, ülkemizin birliğinin, beraberliğinin, kardeşliğinin, kazanım ve istikrarın korunması adına çok önemli"

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, 1 Kasım seçimlerinin ülkenin birliğinin, beraberliğinin, kardeşliğinin, kazanım ve istikrarının korunması adına çok önemli olduğunu belirtti.

Aynı zamanda AK Parti İzmir 2. Bölge 1. sıra milletvekili adayı olan Hotar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Ankara 'da AK Parti adaylarının tanıtım toplantısını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiklerini anımsattı.

Türkiye 'nin AK Parti iktidarında uzun yıllardır koalisyonun olmadığı, istikrarla yönetilen ve çok hızlı kazanımlar elde ettiği bir süreç yaşadığını vurgulayan Hotar, 1 Kasım seçimlerinin siyasi matematiğin ötesinde anlamlara sahip olduğunu, oy verenlerin sorumluluğunu daha da artırdığını ifade etti.

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binalı Yıldırım'ın İzmir'den milletvekili adayı olmasının güçlerine güç katacağını vurgulayan Hotar, şöyle konuştu:

"Halkın koalisyon kültürünün yerleşmesi konusunda verdiği mesajları AK Parti dışındaki partilerin samimiyetle değerlendirmemesi ya da hiç kale almaması, MHP gibi ve bütün bunlara rağmen şu anda halen ülkenin hükümetsiz kalmadan bir süreci götürüyor olması, istikrarın ve kazanımların çok önemli olduğunun bir kez daha teyidi anlamına gelmekte. 1 Kasım seçimleri, ülkemizin birliğinin, beraberliğinin, kardeşliğinin, kazanım ve istikrarın korunması adına çok önemli. Çok değerli İzmirimizden, vatandaşlarımızdan partimize daha fazla teveccüh gösterip bizi daha fazla çalışma yönünde yüreklendirmelerini ve görevlendirmelerini rica ediyoruz."

Hotar, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, "Durmak yok, yola devam" diyerek çalışmaları için talimatının olduğunu kaydetti.