AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
- "AK Parti her zaman millet için, her kesim için var oldu, var olmaya devam edecektir"

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, AK Parti 'nin her zaman millet, her kesim için var olduğunu, var olmaya da devam edeceğini belirtti.

Hotar, seçim çalışmaları kapsamında emekli TRT sanatçılarıyla bir araya geldi.

AK Parti döneminde sanata ve sanatçıya verilen öneme dikkati çeken Hotar, spora, sanata, yenilik ve teknolojiye yatırımları daha da artıracaklarını, yaşanır çevre, hızlı ulaşım yatırımlarının sürdüğünü, insan dostu, engelsiz şehirler inşa ederek herkese eşit yaşama koşulları sağlamak için çalıştıklarını anlattı.

AK Parti olarak sosyal politikalarda yapmış oldukları düzenlemelere işaret eden Hotar, 65 yaş üzerindeki kişilerin toplu ulaşım araçlarına ücretsiz binmesi, ilk engelliler kanunu, beyaz bastonun ücretsiz temini, protezler ile ilgili yaşanan zorluklara çözümler gibi kolaylıklar getirdiklerini kaydetti.

Rahat bir emeklilik hayatının tüm emeklilerin en tabii hakkı olduğunu, emekli maaşlarında iyileştirme yaptıklarını dile getiren Hotar, şunları kaydetti:

"Emeklilerimize TOKİ'den 250 lira taksitle ev sahibi olma imkanı getiriyoruz. AK Parti her zaman millet için, her kesim için var oldu, var olmaya devam edecektir. İnşallah bu birlikteliğimizi 1 Kasım seçimlerinin ardından tek başına iktidara gelerek daha uzun yıllar sürdüreceğiz."