AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:
- "AK Parti'ye oy veren vatandaşlarımız 'Niye oy verdim' demeyecek, 'iyi ki AK Parti'ye oy verdim' diyecek"

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "AK Parti'ye oy veren vatandaşlarımız 'Niye oy verdim' demeyecek, 'iyi ki AK Parti'ye oy verdim' diyecek" dedi. 

AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 1 Kasım Genel Seçimlerinin ardından Menemen, Çiğli ve Karşıyaka ilçelerinde teşekkür ziyareti gerçekleştiren Hotar, yaptığı konuşmada AK Parti hareketinin tarihin özenle inceleyeceği bir hareket olduğunu, vatandaşın güvenine layık olmaya devam edeceklerini aktardı. 

Hedeflerinin çocuklar ve gençlere daha iyi bir ülke bırakmak olduğunu vurgulayan Hotar'ın, açıklamada şu sözlerine yer verildi: 

"AK Parti'ye oy veren vatandaşlarımız 'Niye oy verdim' demeyecek, 'iyi ki AK Parti'ye oy verdim' diyecek. Oy vermeyenlere de 'keşke AK Parti'ye oy verseydim' dedirtmek için çalışacağız. Teşkilatımızda en ufak bir 'ben çok çalıştım oturayım, ayaklarımı uzatayım dinleneyim, tatil yapayım' diyen yok. Biz 'durmak yok yola devam' sloganının altında birleşmişiz. Sayın kurucu Genel Başkanımız bugünleri, o günlerden hissetmiş ve bu sloganı söylemiş. Allah'a şükür sizlerle dava arkadaşı olmuş"

Açıklamada, Hotar'a eşlik eden AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'ın ise AK Parti'nin Cumhuriyete sahip çıktığını ve 13 yıldır başarıdan başarıya koştuklarını kaydettiği bildirildi.