Arkas Spor'da hedef Şampiyonlar Kupası

Arkas Spor'da hedef Şampiyonlar Kupası
Arkas Spor'da hedef Şampiyonlar Kupası
- Basın sözcüsü Özden: - "Yerli oyuncularımız ve kaliteli yabancılarımızla Şampiyonlar Kupası'nı Bursa'da kaldırıp İzmir'e dönmek istiyoruz"

İZMİR (AA) - Spor Toto Erkekler Voleybol Şampiyonlar Kupası'nda yarın Halkbank ile Bursa'da karşılaşacak Arkas Spor'un basın sözcüsü Uğur Özden, kupayı kazanmak istediklerini söyledi.

Özden, yaptığı yazılı açıklamada, geçen seneki lig şampiyonluğunu, Spor Toto Şampiyonlar Kupası'nı kazanarak perçinlemek istediklerini belirtti.

Halkbank'ı yeneceklerine inandığını bildiren Özden, şunları kaydetti:

"Bu anlamlı kupada şampiyon olursak hem erkeklerdeki üst üste ikinci kupayı müzemize götürmüş olacağız hem de sezon başında moral kazanmış olacağız. 7. kez sahibini bulacak Şampiyonlar Kupası'nda 4. kez mücadele ediyoruz. Bu gerçekten önemli bir başarı. Türkiye Kupası, Lig Kupası ve Şampiyonlar Kupası olmak üzere Türkiye'deki son 3 kupada final oynamak voleybola verdiğimiz önemin bir göstergesi. Çoğunluğu altyapımızdan yetişen yerli oyuncularımız ve kaliteli yabancılarımızla Şampiyonlar Kupası'nı Bursa'da kaldırıp İzmir'e dönmek istiyoruz."

Lig şampiyonu Arkas Spor ile Türkiye Kupası sahibi Halkbank arasındaki Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası maçı Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda yarın saat 18.30'da başlayacak.