Bayram alışverişi çarşı pazara canlılık getirdi

Bayram alışverişi çarşı pazara canlılık getirdi
Bayram alışverişi çarşı pazara canlılık getirdi
- İzmir'de tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda hazır giyimle başlayan bayram alışverişi, son iki günde şeker, çikolata, kahve, lokum, kuru yemiş ve kolonya gibi ikramlık ürünlerle üst seviyeye ulaştı

İZMİR (AA) - İzmir'de bayram alışverişi çarşı ve pazarlara canlılık getirdi. Esnaf , bayrama özel kampanya  ve indirimler yaptı. 

Tarihi çarşıda hazır giyimle başlayan bayram alışverişi, son iki günde şeker, çikolata, kahve, lokum, kuru yemiş ve kolonya gibi ikramlık ürünlerle üst seviyeye ulaştı. 

Tarihi Kemeraltı, Kurban Bayramı alışverişi sebebiyle yoğun günlerinden birini yaşıyor. Çocuklarına bayramlık, misafirlerine şeker ya da çikolata ikram etmek isteyenler kesesine uygun tezgah arıyor. Fiyatları kontrol eden vatandaşlar, ihtiyacı olan ürünü aldıktan sonra evinin yolunu tutuyor.

Giysi, ayakkabı, hediyelik eşya, çikolata, şeker, lokum, kolonya, kahve ve kuru yemiş gibi ikramlık ürünler satan tezgahlardaki fiyat çeşitliliği halkın ilgisini arttırdı. Çarşıdaki hareketlilik, esnafın yüzünü güldürdü.

Çarşıda şeker ve kuru yemiş satan esnaflar, bu yıl şeker ve kuru yemiş fiyatlarının uygun olduğunu belirtti.