CHP İzmir İl Başkanlığı'nda bayramlaşma

CHP İzmir İl Başkanlığı'nda bayramlaşma
CHP İzmir İl Başkanlığı'nda bayramlaşma
İZMİR (AA) - CHP İzmir İl Teşkilatı, Kurban Bayramı nedeniyle Kültürpark İzmir Sanat Merkezi'nde bayramlaşma töreni düzenledi. Törende konuşan il...

İZMİR (AA) - CHP İzmir İl Teşkilatı, Kurban Bayramı nedeniyle Kültürpark İzmir Sanat Merkezi'nde bayramlaşma töreni düzenledi. 

Törende konuşan il başkanı Bedri Serter, bayramın İzmir'e ve Türkiye 'ye barış, huzur, demokrasi getirmesini diledi.

CHP'li olmanın zor bir zanaat olduğunu söyleyen Serter, "Bu yükü taşımak daha zor bir zanaat. Bu yükü taşıyan bütün dostlara bütün partililerimize minnettarım. Ülkemizde meydana gelen terör olayları verdiğimiz şehitlerimiz sebebiyle içimiz buruk acımız taze ve yüreğimiz yanmakta" dedi.

1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin Serter, şunları kaydetti: 

"Şimdi daha çok çalışmamız gerekiyor. Daha çok kapı çalmalı, daha çok insana dokunmalı, gidilmedik köy bırakmamalıyız. Huzuru ve kalkınmayı getirecek kardeşliği yeniden sağlayacak tek partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu tüm halkımıza paylaşmak haykırmak zorundayız."

Törene, TBMM 25. Dönem CHP İzmir milletvekilleri, 26. Dönem İzmir milletvekili adayları, ilçe  belediye başkanları, bazı sendika ve STK temsilcileri ile partililer katıldı.