Davutoğlu'ndan AK Parti İzmir'e tebrik ve teşekkür sertifikası

Davutoğlu'ndan AK Parti İzmir'e tebrik ve teşekkür sertifikası
Davutoğlu'ndan AK Parti İzmir'e tebrik ve teşekkür sertifikası
İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın, Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu adına 1 Kasım...

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın, Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu adına 1 Kasım milletvekili seçimlerinde yapılan çalışmalar nedeniyle İzmir İl Başkanı Bülent Delican'a tebrik ve teşekkür sertifikası verdiği bildirildi.

Yapılan açıklamada genel seçimlerde oylarını 5 puan arttıran İzmir İl Teşkilatına AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu'ndan tebrik ve teşekkür sertifikasının geldiği belirtildi.

Delican'a sertifikayı Davutoğlu adına Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın verdiği bildirildi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Delican, şu ifadeleri kullandı:

"2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde de teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürüterek İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde AK Parti bayrağını dalgalandıracağız. AK Parti iktidarı döneminde İzmirimiz'de tamamlanan ve devam eden projelerimiz ile kentimizin gelişi için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na bizleri bu onura layık gördüğü için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum."