Dixon'dan Pınar Karşıyaka taraftarına veda mesajı

Dixon'dan Pınar Karşıyaka taraftarına veda mesajı
Dixon'dan Pınar Karşıyaka taraftarına veda mesajı
- Dixon: "Ailemin çıkarlarını göz önünde bulundurmak zorundaydım" - "Karşıyaka'yı her zaman seveceğim, burası benim ikinci evim"

İZMİR (AA) - Türkiye Basketbol Ligi'nde sezonu şampiyon tamamlayan Pınar Karşıyaka'nın oyun kurucusu Bobby Dixon, Karşıyaka taraftarına veda mesajı yayımladı.

Dixon, sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı mesajında, 3 yıldır Pınar Karşıyaka'da oynadığını, kulübün kendisine çok iyi geldiğini belirtti.

Üç yıl boyunca ne bir maç ne de antrenman kaçırdığını bildiren Dixon, şunları kaydetti:

"Basketbol bazıları için bir oyun ancak bu oyun benim hayatımı kurtardı. Taraftarımızı çok seviyorum. Karşıyaka'daki 3 yılımda Türkiye Kupası, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın ardından bu sene lig şampiyonluğu yaşadım. Kusursuz bir dünyada benim burada kalmam ve bu güzel hikayeyi sürdürmemiz gerekirdi. Ne yazık ki bu bir . Ben sahada her şeyimi veriyorsam ona göre karşılık almalıyım. Ailemin çıkarlarını göz önünde bulundurmak zorundayım. Verdiğim kararla ailemin geleceğini garanti altına almak istedim. Bu kararım yüzünden insanların bana söylediği kötü sözler beni incitiyor. Karşıyaka'yı her zaman seveceğim, burası benim ikinci evim. Umarım herkes beni anlar. Anlamazsanız da sizi seviyorum."

Mesajında Türk vatandaşlığına geçtiği için aldığı "Ali Muhammed" ismini de kullanan Dixon'un, gelecek sezon Fenerbahçe Ülker forması giymesi bekleniyor.