Fenerbahçe'nin genç yüzücüleri İzmir'de kampta

Fenerbahçe'nin genç yüzücüleri İzmir'de kampta
Fenerbahçe'nin genç yüzücüleri İzmir'de kampta
İZMİR (AA) - Fenerbahçe'nin genç yüzücüleri antrenör Fatih Yıldırım yönetiminde çalışmalarını İzmir'de sürdürüyor.Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin...

İZMİR (AA) - Fenerbahçe 'nin genç yüzücüleri antrenör Fatih Yıldırım yönetiminde çalışmalarını İzmir'de sürdürüyor.

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Urla'daki havuzunda çalışmalarına devam eden sporculardan Erge Can Gezmiş ile Batuhan Hakan, Ağustos ayı sonunda Singapur'daki Dünya Gençler Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.

Tiflis'teki Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nda mücadele edecek Ümit Can Güreş'in yanı sıra Mert Aydın, Murat Yıldırım, Anıl Can Oktay, Bora Sağıroğlu ve Ömer Yakup Bakırhan da çalışmalarına Urla'da devam ediyor.

Fenerbahçe yüzme antrenörlerinden Fatih Yıldırım, yaptığı açıklamada, öncelikle 12-16 Ağustos'ta düzenlenecek Türkiye Yaz Açık Yaş Şampiyonası'na hazırlandıklarını, bu şampiyonanın ardından 2 sporcularının Dünya Gençler Şampiyonası'nda mücadele edeceğini söyledi.

Bu şampiyonalar için Urla'yı tercih ettiklerini kaydeden Yıldırım, "Hem iklimi hem de TSYD'nin havuzunun çok uygun olması nedeniyle Urla'yı tercih ettik. Bayramda da çalışmalarımız sürecek" ifadelerini kullandı.