Ford Trucks servis günleri İzmir'de

Ford Trucks servis günleri İzmir'de
Ford Trucks servis günleri İzmir'de
İZMİR (AA) - Ford Otosan'ın ağır ticari araç markası Ford Trucks tarafından düzenlenen servis günlerinin son durağı İzmir oldu.Ford Otosan'dan...

İZMİR (AA) - Ford Otosan'ın ağır ticari araç markası Ford Trucks tarafından düzenlenen servis günlerinin son durağı İzmir oldu.

Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, 23-24 Ekim'de Büyükkarcı Kemalpaşa Ford Trucks bayisinde düzenlenen etkinliğin katılımcıları, çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçirdiği ve ücretsiz "check-up" ile aracını muayene ettirme avantajın yararlandığı belirtildi.

Show Radyo 'nun Nihat ile Sivrisinek programının sunucusu Nihat Sırdar Büyükkarcı'nın Kemalpaşa'dan canlı yayın yaptığı bildirildi.

Etkinlikte güvenli sürüş eğitimi, emniyet kemeri simülasyonu gibi eğitim aktivitelerinin yanı sıra, ücretsiz araç muayene imkanın da sunulduğu, araçlarına Ford Trucks servisinde "check-up" yaptıran katılımcılara ise bir yıl sonuna kadar sonraki servis girişlerinde kullanılmak üzere yüzde 20 indirim çekinin armağan edildiği kaydedildi.

Büyükkarcı Kemalpaşa Ford Trucks bayinde ücretsiz araç check-up ve yüzde 20 indirim çeki fırsatı 5 Kasım'a kadar devam edecek.