Fuar İzmir nisan ayında 3 fuara ev sahipliği yapacak

Fuar İzmir nisan ayında 3 fuara ev sahipliği yapacak
Fuar İzmir nisan ayında 3 fuara ev sahipliği yapacak
İZMİR (AA) - Fuar İzmir'de nisan ayı boyunca İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 3 fuar düzenleneceği bildirildi.İZFAŞ Boat...

İZMİR (AA) - Fuar İzmir'de nisan ayı boyunca İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 3 fuar düzenleneceği bildirildi.

İZFAŞ Boat Show İzmir 3. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı'nın devam ettiği Fuar İzmir, 16 Nisan'dan itibaren Ekoloji İzmir, 6. İzmir Organik Ürünler Fuarı ile Olivtech, 5. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı'na ev sahipliği yapacak.

Fidandan dağıtıma, makinadan inovasyon teknolojilerine zeytin ve zeytinyağı üretim zincirindeki firmaların da katılımcı olduğu, yerli ve yabancı alıcılarla bir araya geleceği Olivtech, önemli bağlantıları yapmak için katılımcılarına fırsatlar sunacak.

Ekoloji İzmir fuarında ise organik gıdanın yanı sıra organik tekstil, organik temizlik, organik kozmetik, organik mobilya, organik dekorasyon, organik oyuncak ve kırtasiye ürünleri gibi farklı sektörlerde sertifikalı üretim yapan firmalar yer alacak.

Öte yandan Ekoloji İzmir Fuarı kapsamında İzmir'in Kadifekale bölgesine kurulacak 20 bin metrekarelik orman için 600 fıstık çamı fidanının dikilmesi hedefleniyor.

Adına bir fidan dikilmesini isteyenlerin öncelikle "http://ekolojiizmir.izfas.com.tr" internet sitesine girerek Ekoloji Ormanı başvuru formunu doldurması gerekiyor.