"Futbol Buluşmaları"nın ikincisi İzmir'de yapılacak

"Futbol Buluşmaları"nın ikincisi İzmir'de yapılacak
"Futbol Buluşmaları"nın ikincisi İzmir'de yapılacak
İZMİR (AA) - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in "Futbol Buluşmaları" adı altında gerçekleştirdiği toplantıların ikincisi İzmir'de...

İZMİR (AA) - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in "Futbol Buluşmaları" adı altında gerçekleştirdiği toplantıların ikincisi İzmir'de yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Terim'in futbolun paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaştığı buluşmaların ikincisinin 6-7 Nisan'da İzmir'de gerçekleştirileceği bildirildi.

İlki 16-17 Mart'ta Adana'da yapılan organizasyon kapsamında Terim'in 6 Nisan Pazartesi günü saat 16.30'da profesyonel kulüplerin başkanları ve futbol şube sorumlularıyla bir araya geleceği kaydedildi. 

7 Nisan Salı günü saat 9.30'daki toplantıda ise Terim'in İzmir, Aydın ve Manisa'daki profesyonel kulüplerin gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörleriyle toplantı gerçekleştireceği belirtildi.

İzmir'deki "Futbol Buluşmaları"nın son oturumunda ise saat 15.00'te futbolun paydaşları, bürokratlar, BESYO müdürleri, belediye sorumluları ve MHK Bölge Sorumlusunun katılacağı ifade edildi.

"Futbol Buluşmaları" 27-28 Nisan'da Antalya'da devam edecek.