Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar: -"Silahların üstü betonla kaplanıncaya dek mücadelemiz devam edecek"

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Türkiye 'nin terör örgütleriyle mücadelesinin silahların üzerine beton dökülene kadar süreceğini söyledi. 

Hotar yaptığı açıklamada, Türk milletinin, teröre karşı dik durmayanlara 1 Kasım'da cevap vereceğini belirterek, terörün kökünü kazımak için millet olarak topyekun bir duruş sergilenmesi gerektiğini vurguladı. 

Terörle mücadelenin birlik beraberlik içerisinde yürütülmesi gerektiğini savunan Hotar, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın dediği gibi, silahların üstü betonla kaplanıncaya dek mücadelemiz devam edecek. Halkımızın bizden isteği de bu yönde" ifadelerini kullandı. 

Hotar, Türkiye'de yatırımların, projelerin, birliğin, bütünlüğün ve istikrarın devamı için tüm İzmirlilerden destek isteyerek, "Geçirdiğimiz süreç hangi parti oy arttırdı, kaç milletvekili çıkardı diye matematiksel hesapların yapılacağı bir süreç değil. Daha iyi bir Türkiye'nin, istikrarın devam edeceği, geleceğimizin belirleneceği bir süreçtir" değerlendirmesinde bulundu.