Göztepe Teknik Direktörü Diyadin:

Göztepe Teknik Direktörü Diyadin:
Göztepe Teknik Direktörü Diyadin:
- "Atatürk Stadı'nın zemini ciddi çalışmalar ve büyük özveriyle iyi duruma gelmesine karşın tribünlerin sahadan uzak olması, tam anlamıyla futbol atmosferini bizlere yaşatamıyor"

İZMİR (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Metin Diyadin, İzmir Atatürk Stadı'nın zeminin iyi halde olmasına rağmen tribünlerin sahadan uzak olmasının, kendilerine futbol atmosferini tam olarak yaşatamadığını bildirdi.

Diyadin, yaptığı yazılı açıklamada, sezon başından beri iç saha maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynamak istediklerini ancak çeşitli nedenlerden dolayı bunun gerçekleşmediğini belirtti.

Bundan sonra karşılaşmaları Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynayacaklarını bildiren Diyadin, şunları kaydetti:

"Maçları Manisa'da oynama isteğimizin temel nedeni taraftarımızın gücünü daha etkili hissetmektir. Manisa 19 Mayıs Stadı, İzmir Atatürk Stadı'na kıyasla futbol atmosferine daha uygun bir stat. Atatürk Stadı'nın zemini ciddi çalışmalar ve büyük özveriyle iyi duruma gelmesine karşın tribünlerin sahadan uzak olması, tam anlamıyla futbol atmosferini bizlere yaşatamıyor. Bu nedenle iç saha maçlarını Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynamayı tercih ediyoruz."