İstanbul Adliyesindeki terör saldırısı

İstanbul Adliyesindeki terör saldırısı
İstanbul Adliyesindeki terör saldırısı
- AK Parti İzmir İl Başkanı Delican, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Doğru ile İzmir Adalet Komisyonu Başkanı Korkmaz'a taziye ziyaretinde bulundu

İZMİR (AA) - AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İstanbul Adliyesindeki terör saldırısı sonucunda şehit olan Savcı Mehmet Selim Kiraz için İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ve İzmir Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim Korkmaz'a taziye ziyaretinde bulundu.

Delican yaptığı açıklamada, Savcı Kiraz'ı şehit eden teröristleri lanetlediklerini, iç ve dış mihrakların planladıkları çirkin oyunları halka anlatacaklarını belirtti.

Terörün dili, dini, ırkı, mezhebinin olmadığını dile getiren Delican, şunları kaydetti:

" Türkiye için çok önemli bir seçime doğru yol alırken ülkemizin önünü kesmek için yapılan bu terörist saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Bu ülkenin insanının mayasında birlik, beraberlik ve kardeşlik inancı vardır. Bizler 2023 hedefimizde, Yeni Türkiye yolunda ülkemizde huzur ve birlik içerisinde hizmet etmekteyiz. Tüm vatandaşlarımızın ülkemize sımsıkı sahip çıkacağına inancımız tamdır. Bu yolda vatana hizmet ederken şehit edilen Sayın savcımıza başsağlığı dileyerek taziyede bulunmak maksadıyla İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ve İzmir Adalet Komisyonu Başkanı Sayın İbrahim Korkmaz'ı ziyaret ettik. Kendilerine taziyelerimizi ve üzüntülerimizi ilettik."