İzmir 26. Hediyelik Eşya Günleri

İzmir 26. Hediyelik Eşya Günleri
İzmir 26. Hediyelik Eşya Günleri
İZMİR (AA) - İzmir 26. hediyelik eşya günlerinin İzmir Kültürpark'ta gerçekleştirilecek. Organizasyonu gerçekleştiren fimadan yapılan açıklamada, bu...

İZMİR (AA) - İzmir 26. hediyelik eşya günlerinin İzmir Kültürpark'ta gerçekleştirilecek. 

Organizasyonu gerçekleştiren fimadan yapılan açıklamada, bu yıl 26'ncısı gerçekleştirilecek olan hediyelik eşya günleri 17 Aralık'ta İzmir Kürltürparkta kapılarını ziyaretçilerine açacak. 

Yaklaşık 200 firmanın katılacağı organizasyonda yöresel ürünler, ahşap aksesuarlar, antika eşyalar, ev tekstili, bijuteri, çiçek, deri, elektronik eşyalar, gıda, takılar, kırtasiye ürünleri, kitap, kozmetik, ofis aksesuarları, oyuncak gibi hediyelik eşyalar yer alacak. 

Firmanın Genel Müdürü Osman Gençer, her yıl binlerce ziyaretçiyi, sektör temsilcileriyle buluşturduklarını ifade ederek, "Hediyeleşmeye önem veren insanlarımız bu organizasyona ilgi gösteriyor. Tek çatı altında binlerce ürüne fiyat avantajlarıyla ulaşmak ziyaretçilerimizi mutlu ediyor. Hediye verirken yaşadıkları zevki hediyelik ararken de yaşıyorlar" dedi. 

Ziyaretçiler, hediyelik eşyaları İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 no lu sergi salonunda 17-30 Aralık tarihlerinde saat 11:00 ila 22:00 saatleri arazında gezebilecek.