İzmir Büyükşehir Belediyespor sezondan memnun

İzmir Büyükşehir Belediyespor sezondan memnun
İzmir Büyükşehir Belediyespor sezondan memnun
- İzmir Büyükşehir Belediyespor Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Gençoğlu: "Genç kadromuzla büyük bir başarının altına imza attığımızı düşünüyorum"

İZMİR (AA) - Bayanlar Hentbol Süper Lig'i beşinci sırada tamamlayan İzmir Büyükşehir Belediyespor'un antrenörü Celal Gençoğlu, "Genç kadromuzla büyük bir başarının altına imza attığımızı düşünüyorum" dedi.

Gençoğlu, Üsküdar Belediyespor'u yenerek ligi 5. sırada tamamladıklarını ve gelecek sezon Avrupa Challenge Kupası'nda mücadele etme hakkı kazandıklarını belirtti.

Bu sezon 3 kulvarda mücadele ettiklerini kaydeden Gençoğlu, "Avrupa Kupası, Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda başarılı bir sezon geçirdik. Avrupa'da bir üst tura çıktık, Türkiye Kupası'nda Dörtlü Final'e kaldık ve Süper Ligi ise 5. sırada tamamlama onuru yaşadık. Genç kadromuzla büyük bir başarının altına imza attığımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Gençoğlu, gelecek sezonlarda bu başarılarının üzerine koymayı hedeflediklerini belirterek, "Bu başarının gelmesinde oyuncularımız kadar, yönetim kurulumuz ve idarecilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştu.