İzmir emniyeti yararına piyangolu konser

İzmir emniyeti yararına piyangolu konser
İzmir emniyeti yararına piyangolu konser
İZMİR (AA) - İzmir Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından, İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne katkı amaçlı eşya piyangosu...

İZMİR (AA) - İzmir Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından, İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne katkı amaçlı eşya piyangosu çekilişli konser düzenledi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, derneğin "halkın huzur ve sükunu ile kamu düzeni ve güvenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi, işlenen suçların faillerinin en kısa sürede tespiti ve yakalanarak haklarında gerekli yasal işlemlerinin yapılmasındaki verimliliği ve mevcut araç gereçlerin sayısının artırılarak çağın şartlarına uygun hale getirilmesini temin etmek" amacıyla düzenlediği eşya piyangosu çekilişli Murat Boz konserinin 17 Ekim'de gerçekleştirileceği kaydedildi.

Her biri 30 lira bedelli 250 bin biletin satışından 7 milyon 500 bin lira gelir hedeflendiği ifade edilerek, gelirin yüzde 10'u olan 750 bin lira tutarında hediye veya eşyanın çekilişe konulacağı belirtildi.

Etkinlikle polis-halk kaynaşması ve dayanışmasının hedeflendiği kaydedildi.