İzmir'de algoloji kliniği açıldı

İzmir'de algoloji kliniği açıldı
İzmir'de algoloji kliniği açıldı
- Klinikte kanser ağrıları, omurga kökenli ağrılar, eklem ağrıları, kronik migren ve nevralji tarzı baş ağrıları, kas ağrıları ve sinir sistemi kökenli kronik ağrıların girişimsel yöntemlerle tedavisi yapılacak

İZMİR (AA) - Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kanser ağrıları, bel, boyun, sırt gibi omurga kökenli ağrılar, eklem ağrıları, kronik migren ve nevralji tarzı baş ağrıları, kas ağrıları ve sinir sistemi kökenli (nöropatik) kronik ağrıların girişimsel yöntemlerle tedavisinin yapılacağı algoloji kliniği hizmete açıldı.

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreterliği'nden yapılan açıklamaya göre, açılışta konuşan İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin İzmir sağlığı için çok ciddi işlere imza atan bir kuruluş olduğunu belirtti.

Herkesin zaman zaman hafif ya da şiddetli ağrılar yaşadığını aktaran Erbaycu, böyle durumlarda başvurulacak bir merkeze sahip olmanın gurur verdiğini kaydetti.

Klinikte kanser ağrıları, bel, boyun, sırt gibi omurga kökenli ağrılar, eklem ağrıları, kronik migren ve nevralji tarzı baş ağrıları, kas ağrıları ve sinir sistemi kökenli (nöropatik) kronik ağrıların girişimsel yöntemlerle tedavisi yapılacak. 

 


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  kanser

  ,

  migren

  ,

  Kamu

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  kuzey

  ,

  kuruluş