İzmir'de cinayet

İzmir'de cinayet
İzmir'de cinayet
- Bayraklı ilçesinde, yaklaşık 1 ay önce evlendiği belirtilen 20 yaşındaki kadın, evinde bıçakla öldürüldükten sonra yorgana sarılmış halde bulundu - Yakınlarını arayarak, karısını öldürdüğünü söyleyen S.K'nın yakalanması için çalışma başlatıldı

İZMİR (AA) - İzmir'in Bayraklı ilçesinde 20 yaşındaki kadın , yaklaşık 1 ay önce evlendiği kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü. 

Bayraklı Osmangazi Mahallesi 592/13 Sokak'taki bir evden çevreye koku yayıldığı ihbarı üzerine adrese giden polis, içeride yoğun kan izi olduğunu fark edince arama kararı çıkarttı. Polis evdeki kanepenin arkasında yorgana sarılı halde kadın cesedi buldu.

Vücudunda çok sayıda bıçak yarası olduğu belirtilen kadının Elif K. (20) olduğu ve yaklaşık 3 gün önce öldürüldüğü tespit edilirken, cenaze İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturmada, Elif K'nın, ailesinin rıza göstermemesi üzerine kaçarak 26 Haziran 2015'de taksi şoförlüğü yapan S.K. (28) ile evlendiği, çiftin kısa süre önce olayın yaşandığı eve taşındığı tespit edildi. 

Çiftin yakınlarının bilgisine başvuran polis, S.K'nın bu sabah  akrabalarına "karım evden kaçmak için beni kullandı, ihanet etti, 3 gün önce kavga ettik böyle bir şey yaptığım için pişmanım" içerikli bir mesaj gönderdiğini belirledi. 

Olayın faili olduğu belirlenen S.K'nın yakalanması için çalışma başlatıldı. 


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  Adli Tıp

  ,

  Sabah

  ,

  Kadın

  ,

  kavga

  ,

  koku

  ,

  2015