İzmir'de polise silah doğrultan kişi tutuklandı

İzmir'de polise silah doğrultan kişi tutuklandı
İzmir'de polise silah doğrultan kişi tutuklandı
İZMİR (AA) - İzmir'de silahıyla çevreye ateş eden ve kendisine müdahale eden polis memuruna silah doğrultan kişi, tutuklandıAlınan bilgiye...

İZMİR (AA) - İzmir'de silahıyla çevreye ateş eden ve kendisine müdahale eden polis memuruna silah doğrultan kişi, tutuklandı

Alınan bilgiye göre, Gürsel Aksel Bulvarı'nda şüpheli kişinin silahla çevreye ateş ettiği ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri tedbir aldı.

Şüphelinin yanına yaklaşan polis memuru H.K, şüpheli D.T'nin elindeki silahı bırakması için ikna etmeye çalıştı. Bu sırada silahını polis memuruna çeviren şüpheli H.K, diğer polis memurlarının müdahalesiyle elindeki silahı alınarak gözaltına alındı. Polis ve şüpheli arasındaki arbede de silahın bir kez ateş aldığı belirtildi.

Şüphelinin üst aramasında, plastik bir kap içerisinde 1 gram metamfetamin olarak bilinen uyuşturucu madde, olay yerinde de 3 boş kovan ve kurusıkıdan bozma tabanca ele geçirildi.

"Görevli memura mukavemet, 6136 sayılı kanuna muhalefet ve uyuşturucu madde bulundurma" suçlarından işlem yapılan zanlı D.T, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


  ETİKETLER:

  Muhalefet

  ,

  İzmir

  ,

  plastik

  ,

  silah

  ,

  müdahale