İzmir'deki kayıp kız

İzmir'deki kayıp kız
İzmir'deki kayıp kız
- Karabağlar ilçesinde bir evde bulunan kızın babasından korktuğu için evden kaçtığı iddia edildi

İZMİR (AA) - Konak ilçesinde ailesinin kayıp müracaatı yaptığı ve Karabağlar ilçesinde bir evde polisin bularak ailesine teslim ettiği kızın, babasından korktuğu için evden kaçtığı iddia edildi.

 Aytekin Ö'nün, 18 yaşındaki kızı S.Ö'den bir süredir haber alamadığını bildirerek yaptığı kayıp başvurusu üzerine Karabağlar ilçesinde bir arkadaşının evinde bulunan S.Ö'nün ifadesinde babasından korktuğu için evden kaçtığını söylediği öğrenildi. S.Ö.'nün evinde bulunduğu E.A ile yakın zamanda evleneceğini, kaçırılmadığını ve zorla alıkonulmadığını söylediği bildirildi.

Öte yandan baba Aytekin Ö'nün "Güveni Kötüye Kullanma, Yankesicilik, Tehdit ve Hakaret suçlarından" kaydı olduğu ancak aranmadığı belirtildi.

Konak ilçesinde 24 Haziran'da polis başvuran Aytekin Ö, Basmane semtinde oğlu Bayram Özdemir (17) ile birlikte kaldıkları kızı 18 yaşındaki S.Ö'nün "arkadaşlarımın yanına gidiyorum" diyerek evden ayrıldığını belirterek bir daha geri dönmemesi üzerine hayatından endişe ettiğini belirterek polise kayıp müracaatında bulunmuştu.

 


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  haber

  ,

  Kayıp

  ,

  İddia