"İzmir'den Çanakkale'ye Mesaj" konulu resim ve şiir yarışması

"İzmir'den Çanakkale'ye Mesaj" konulu resim ve şiir yarışması
"İzmir'den Çanakkale'ye Mesaj" konulu resim ve şiir yarışması
İZMİR (AA) - İzmir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin Çanakkale zaferinin 100 yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği resim...

İZMİR (AA) - İzmir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin Çanakkale zaferinin 100 yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği resim ve şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü makamında düzenlenen törene İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nde görevli personel ve dereceye giren öğrenciler katıldı. 

Burada konuşan Uzunkaya, İzmir emniyeti olarak "Vatan sevgisi, cesaret, sadakat ve barış'" gibi manevi değerlerin korunması ve bu sorumluluğun gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla "İzmir'den Çanakkale'ye Mesaj" konulu resim ve şiir yarışması düzenlediklerini hatırlatı.

Uzunkaya, İl genelindeki okulların 12-18 yaş grubu öğrencilerinin katılımına açık olarak düzenlenen yarışmanın Çanakkale zaferinin toplumsal birlik ve beraberliğimize katkısı konusunda katkı sağladığını dile getirdi.  

Konuşmaların ardından Uzunkaya, dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Yarışmaya katılan öğrencilere çeşitli hediyer verildi.