Küçükbay Grubu Üst Yöneticisi Küçükbay:

Küçükbay Grubu Üst Yöneticisi Küçükbay:
Küçükbay Grubu Üst Yöneticisi Küçükbay:
- "Gülen cemaati denilen olgu, üç beş sene önceki maddi manevi katkıda bulunduğumuz, bizim zannettiğimiz bir hizmet cemaati değil, fitne yuvası, ne olduğu belli olmayan ajan yuvası bir hal almış" - "Bizler bu konuda çok ciddi yanılgıya düşmüşüz aldatılmışız maalesef"

İZMİR (AA) - Küçükbay Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Ahmet Küçükbay, "Gülen cemaati denilen olgu, üç beş sene önceki maddi manevi katkıda bulunduğumuz, bizim zannettiğimiz bir hizmet cemaati değil, fitne yuvası, ne olduğu belli olmayan ajan yuvası bir hal almış" görüşünü belirtti.

Twitter hesabından açıklama yapan Küçükbay, "Gülen cemaati konusunda aldatıldıklarını" kaydetti.

Küçükbay, şunları ifade etti:

"Değerli dostlar, sizinle önemli bir konuyu paylaşmak isterim. Gülen cemaati denilen olgu üç beş sene önceki maddi manevi katkıda bulunduğumuz, bizim zannettiğimiz bir hizmet cemaati değil, fitne yuvası, ne olduğu belli olmayan ajan yuvası bir hal almış. Bir iki kurumda üyeliğimiz vardı, bu yılın başlarında iptal etmiş, ayrılmıştım. Bir süredir izliyorduk. Bizim bu olgu ile hiçbir fikir birliğimiz olamaz. Bizler bu konuda çok ciddi yanılgıya düşmüşüz, aldatılmışız maalesef. Yüce Allah'ım ülkemizi her türlü fitne, fesat, ayrımcılıktan muhafaza buyursun, temennimiz arzumuz budur."