Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Karşıyaka Teknik Sorumlusu Hamamcı: - "Takımın üzerindeki stresi atmak için önemli bir galibiyet aldık" - Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Korukır: - "Yediğimiz gol nazar boncuğu olsun"

İZMİR (AA) - PTT 1. Lig 'de Şanlıurfaspor'u 1-0 mağlup eden Karşıyaka'nın teknik sorumlusu Hüseyin Hamamcı, "Takımın üzerindeki stresi atmak için önemli bir galibiyet aldık" dedi.

Hamamcı, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, oyunun başından sonuna kadar, rakip takımın yanı sıra saha zeminiyle mücadele ettiklerini söyledi.

Maça rüzgar dezavantajıyla başladıklarını kaydeden Hamamcı, şöyle konuştu:

"Rüzgarla beraber rakibimiz bir kaç pozisyon buldu. Ancak daha sonra oyunu dengeledik ve ikinci yarı gerekli baskıyı sağladık. Her iki takımın da bu sahadaki mücadelesini kutlamak lazım. 3 puan aldığımız için çok mutluyuz. Takımın üzerindeki stresi atmak için önemli bir galibiyet aldık."

 

- Şanlıurfaspor cephesi

 

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Engin Korukır da aldığı galibiyetten dolayı Karşıyaka'yı tebrik ederek, "Futbolcularımı daha fazla kutluyorum. Bize daha değerli bir hediye verdiler İyi futbol ortaya koyup fair play içinde ve çok iyi mücadele ettiler" dedi.

 Hakemin maçı iyi yönettiğini ancak yardımcılarının yeterli performansı gösteremediğini savunan Korukır, "Özellikle kıdemli yardımcı hakemin, bizim gibi, müsabakada gerekli analizi yapmasını istiyorum. Oyuncularım futbolla ilgili her şeyi yaptılar, oyunu çirkinleştirmediler. Yediğimiz gol nazar boncuğu olsun" diye konuştu.