Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Göztepe Teknik Direktörü Diyadin: "Puan kaybının sürpriz olacağı bir müsabakada sürprize yer vermediğimiz için mutluyuz" - Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu Uzunca: "Oyunun hakkı bu değildi"

İZMİR (AA) - PTT 1. Lig 'de Kayseri Erciyesspor'u 2-0 mağlup eden Göztepe 'nin teknik direktörü Metin Diyadin, "Puan kaybının sürpriz olacağı bir müsabakada sürprize yer vermediğimiz için mutluyuz" dedi.

Diyadin, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, dünkü sonuçlardan sonra alacakları galibiyetin kendilerini daha üst sıraya taşıyacağını bildiklerini söyledi.

PTT 1. Lig'de kolay maçın olmadığını kaydeden Diyadin, şöyle konuştu:

"İlk yarıda pas trafiğimiz çok iyiydi, oyunu neredeyse rakip sahada oynadık. Kapanan takımlara karşı pozisyon üretmek kolay olmuyor. Ona rağmen öne geçtik. Daha fazla üretmek isterdik ama kapanan takımlara karşı bu çok mümkün olmuyor. Puan kaybının sürpriz olacağı bir müsabakada sürprize yer vermediğimiz için mutluyuz. Oyuncularımı mücadeleden dolayı tebrik ediyorum."

 

- Kayseri Erciyesspor cephesi

 

Kayseri Erciyesspor Teknik Sorumlusu İbrahim Uzunca ise ilk yarıda rakiplerine pozisyon vermediklerini ancak rakibin tek şutunda yenik duruma düştüklerini söyledi.

İkinci yarıda direkten dönen toplarının olduğunu kaydeden Uzunca, şöyle konuştu:

"İkinci yarı daha çok mücadele ettik. Oyunun hakkı bu değildi. Futbolda bunlar var. Takımla bir haftadır birlikteyiz. Bundan sonraki maçlarda çıkış yakalayacağımıza inanıyoruz. Oynanan oyundan çok memnunuz. Zamanla bu ligde ses getireceğimize inanıyoruz."