Menemen'de kayıp çiftçinin cesedi gömülü bulundu

Menemen'de kayıp çiftçinin cesedi gömülü bulundu
Menemen'de kayıp çiftçinin cesedi gömülü bulundu
- İzmir'in Menemen ilçesinde ailesinin kayıp başvurusu yaptığı çiftçinin cesedi bağ evinin bahçesinde gömülü olarak bulundu - Cinayet zanlısı olarak çiftçinin yanında çalışan bir işçi gözaltına alındı

İZMİR (AA) - İzmir'in Menemen ilçesinde bir süredir kayıp olan çiftçinin cesedi bağevinin bahçesinde gömülü bulundu, olayla ilgili çiftçinin yanında çalışan işçisi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Menemen ilçesinde 8 Haziran'da evinden çıktıktan sonra haber alınamayan Uğur Serhad Dinçel'in (48) yakınları polise kayıp ihbarında bulundu. Polis ekipleri, Dinçel'in son olarak birlikte tarla sulamaya gittiği işçisi E.E'nin (45) ifadesine başvururken, "Dinçel'in gelen bir telefonla tarladan ayrıldığı ve bir daha kendisini görmediğini" söyleyen E.E'nin ifadelerinde çelişkiler bulunduğunu belirledi.

Çevredeki güvenlik kameralarını da inceleyen polis, Dinçel'in motosikletiyle tarlasına gelirken sadece bir kez görüntülendiğini tespit etti.

Arama çalışmalarını tarla ve çevresinde yoğunlaştıran polis, 17 gündür kayıp olan Dinçel'in cesedini tarlasındaki bağevinin bahçesine gömülü olarak buldu.

 Başından av tüfeğiyle vurularak öldürüldükten sonra gömüldüğü belirlenen Dinçel'in katil zanlı olarak yanında çalıştırdığı E.E gözaltına alındı.

E.E'nin ifadesinde cinayeti itiraf ettiği ve Dinçel'le aralarında alacak-verecek meselesi yüzünden husumet oluştuğunu söylediği öğrenildi.

 


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  haber

  ,

  Kayıp

  ,

  katil

  ,

  güvenlik