Miletvekili genel seçiminin ardından

Miletvekili genel seçiminin ardından
Miletvekili genel seçiminin ardından
- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Ufuk şehri İzmir'e verdiğimiz bu sözlerin takipçisi olacağım. İzmirli vatandaşlarımız müsterih olsun, İzmir'in bir neferi olarak şehrimiz için gereken ne varsa yapmak için büyük bir gayret içinde olacağız"

İZMİR (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim döneminde İzmir'e verdikleri sözlerin takipçisi olacağını belirtti.

Resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti 'den İzmir milletvekili seçilen Eroğlu yaptığı açıklamada, AK Parti 'nin seçimlerden,  ülke genelinde vatandaşların teveccühüyle yeniden birinci parti çıktığına işaret etti.

Seçim sonucunun vatana, millete ve İzmirlilere hayırlı olmasını dileyen Eroğlu, seçim döneminde İzmir'de hayata geçirmeyi vadettiklerini projelere ilişkin, "Ufuk şehri İzmir'e verdiğimiz bu sözlerin takipçisi olacağım. İzmirli vatandaşlarımız müsterih olsun, İzmir'in bir neferi olarak şehrimiz için gereken ne varsa yapmak için büyük bir gayret içinde olacağız" ifadelerini kullandı. 

Eroğlu, bu arada seçim akşamı sonuçları İzmir'de takip etmek istediğini ancak annesinin Ankara 'daki bir hastanede yoğun bakımda tedavisinin devam etmesi nedeniyle AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda sandıklar açılmaya başladıktan sonra yaptığı değerlendirme toplantısının ardından Ankara'ya dönmek zorunda kaldığını bildirdi.