Modada yeni tasarımlar İzmir'de görücüye çıkacak

Modada yeni tasarımlar İzmir'de görücüye çıkacak
Modada yeni tasarımlar İzmir'de görücüye çıkacak
İZMİR (AA) - Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri ve Rönesans Ajans işbirliğinde gerçekleştirilecek İzmir Fashion Week...

İZMİR (AA) - Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri ve Rönesans Ajans işbirliğinde gerçekleştirilecek İzmir Fashion Week etkinliğinde ünlü tasarımcılar ve firmaların yeni sezon kreasyonlarını sergileyeceği belirtildi.

Etkinliğin tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, modada tasarımın önemini vurgulayarak bu konuda çok fazla etkinlik yapmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Özden, en büyük amaçlarının, hem genç tasarımcıları hem de markaları görünür hale getirmek olduğunu söyledi.

Rönesans Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Akif Örük, 2 Aralık'taki açılışın İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin moda ve tasarım öğrencilerinin defilesi ile yapılacağını, İzmir Fashion Week süresince çok sayıda defile ile yeni tasarımcıların beğeniye sunulacağını söyledi. 

İzmir Fashion Week'in 2 ? 4 Aralık tarihleri arasında İzmir Arena'da düzenleneceği, defilelerin yanı sıra moda sektöründen uzmanların katılacağı söyleşiler, seminerler, canlı performanslar ve konserlerin gerçekleştirileceği ifade edildi.