Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa maçına doğru

Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa maçına doğru
Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa maçına doğru
- Pınar Karşıyaka'nın THY Avrupa Ligi'ndeki ilk maçının biletleri 80 liradan satılacak

İZMİR (AA) - THY Avrupa Ligi C Grubu'nda 15 Ekim Perşembe günü Karşıyaka Arena'da oynanacak Pınar Karşıyaka-Barcelona Lassa maçı biletlerinin 80 lira olduğu bildirildi.

Karşıyaka Basketbol Şube Yönetimi'nden yapılan yazılı açıklamada, perşembe günkü müsabaka için giriş ücretinin 80 lira olarak belirlendiği, öğrenci biletinin ise 40 liradan satılacağı kaydedildi.

Bir kişinin en fazla 3 bilet alabileceğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Taraftarlarımızın büyük ilgi gösterdiği kombineler, tüm THY Avrupa Ligi maçlarında geçerlidir. Çocuk bileti uygulaması THY Avrupa Ligi maçı nedeniyle geçerli olmayacaktır. Yaşı ne olursa olsun biletsiz seyirci salona alınmayacaktır. Protokol tribününe davetiyesi ve akreditasyonu olmayan hiç kimse alınmayacaktır. Davetiyesi olan kişilerin, yanlarında 2. ve 3. kişiyi getirmemesi, giriş kapısında sıkıntı yaşanmaması adına önemli bir konudur. Bileti ve kombinesi olan taraftarlarımızın, mutlaka kendilerine ait olan yerlerde oturmaya özen göstermeleri gerekmektedir. Taraftarlarımızın karşılaşmanın başlayacağı saat 19.30'dan önce salona giriş yapmaları kapılarda izdiham olmaması adına önemlidir."