Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca:

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca:
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Sarıca:
- "Sezonun ilk resmi maçını kazanıp, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı üst üste ikinci kez almak istiyoruz"

İZMİR (AA) - Basketbolda 7 Ekim Çarşamba günü Samsun'da Anadolu Efes'le Cumhurbaşkanlığı Kupası için mücadele edecek Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, "Sezonun ilk resmi maçını kazanıp, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı üst üste ikinci kez almak istiyoruz" dedi.

Sarıca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezonun ilk resmi maçında çarşamba günü Anadolu Efes'le Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda karşılaşacaklarını, geçen sene olduğu gibi tekrar Cumhurbaşkanlığı Kupası müsabakasına çıkmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Justin Carter'ın Anadolu Efes karşısında oynayıp oynamayacağının henüz belli olmadığını, Josh Carter'ın ise takımla çalışmalara başladığını kaydeden Sarıca, şöyle konuştu:

"Geçen senenin şampiyonu ve kupanın son sahibi olarak finalde çok değerli ve kaliteli bir ekiple karşılaşacağız. Rakibimiz final four hedefiyle kurulmuş bir ekip. Sezonun ilk resmi maçını kazanıp, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı üst üste ikinci kez almak istiyoruz. Son 3 yılda oynadığımız 4 finalden 3'ünü kazandık. Gelenekler itibariyle kupalara aday olan bir takım haline gelmekten mutluluk duyuyoruz."